Privatumo politika

Prieš registruodamiesi žaidime, prašome perskaityti ir susipažinti su gandropastas.lt privatumo politika.

Asmeninė informacija

Registruodamiesi žaidime, Jūs pateikiate savo asmeninę informaciją – el. paštą, vardą, pavardę, tel. nr. ir kt.

Kai registruojatės mūsų internetinėje svetainėje, mes taip pat automatiškai gauname jūsų kompiuterio IP adresą ir slapukus (cookies), kuris suteikia mums informacijos apie jūsų naudojamą naršyklę bei operacinę sistemą.

Gandropastas.lt naudoja SSL sertifikatą, kuris užšifruoja visą jūsų asmeninę informaciją, todėl Jūsų duomenys yra saugūs.

Informaciją apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus, rasite paspaudę čia.

Sutikimas

Savo asmeninę informaciją pateikiate registruojantis žaidime bei susisiekus su mumis el. paštu info@gandropastas.lt. Pateiktą informaciją mes naudosime tik susisiekimui su pirkėju: informuoti apie laimėjimą, taip pat paslaugų įvykdymui užtikrinti.

Asmeninių duomenų atskleidimas

Jūsų asmeniniai duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame sau teisę keisti privatumo taisykles, tad vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika šioje svetainėje.

Klausimai ir kontaktinė informacija

Jeigu turite kokių nors klausimų arba jeigu norėtumėte gauti priėjimą prie savo asmeninės informacijos, pataisyti, keisti ar ištrinti ją, prašome susisiekti su mumis: info@gandropastas.lt

GANDRO PAŠTAS ™
© 2024 | UAB STEPARC